אנשי חינוך מצטיינים ברשת תיכוני טומשין

תמר הוניג-חיות- עובדת הוראה מצטיינת בחינוך המיוחד לשנת 2023

תמר אמא לארבעה ילדים, בעלת תואר שני בחינוך מיוחד. עוסקת בחינוך 23 שנים, מתוכן 20 שנים בבית של תמר. מנהלת את בית הספר טומשין הבית של תמר מזה 12 שנים.

היא מאמינה בכוחו של הילד לייצר את השינוי שנכון לו ובכוחו של החינוך להיות מגדלור לערכים, לחיזוק הביטחון, לחיזוק החוסן והאמונה של הילד בעצמו. כאשר כל אלה יתכנסו יחד, יפציע הילד אל חייו הבוגרים עם כלים מתאימים ומחזקים אשר יסייעו לו להיות בוגר עצמאי, התורם לחברה ונתרם ממנה.

תמר לא זנחה את תשוקתה להוראת לימודי התנ"ך, עושה זאת ביצירתיות והנגשת המקצוע המורכב לתלמידים ליקויי למידה מגווני צרכים, מכינה ומגישה תלמידים לבגרות.  בית הספר לחינוך מיוחד בהובלתה של תמר עומד על 90% זכאות לבגרות מלאה.

"אני מאמינה בגיוס הצוות לטובת הובלת שינויים מתוך מטרה משותפת - טיוב ההוראה, שיפור מראה בית הספר, פרויקט בני מצווה, הובלת פעילויות חברתיות ע"י השכבות הבוגרות ועוד. בנוסף, אני מאמינה בשאילת שאלות, בשיח משותף ובהיוועצות עם הצוות וזאת על מנת לתת תחושת שייכות בקבלת ההחלטות ואחריות על ביצוען. אני מאמינה גדולה ביחסים בין אישיים - קשר אישי עם חברי הצוות מביא איתו תחושת חיבור ושייכות למקום, ומפה הרצון לייצר שינויים, גם אם הם מצריכים מהצוות עבודה נוספת, רק הולך וגדל."

יעל בינדר בן-ארי - מנהלת מצטיינת נתניה, מועמדת למצטיינת מחוזית.

יעל מנהלת את בית הספר טומשין "הבית של תמר".

ביה"ס לתלמידים עם לקויות למידה רב בעייתיים והפרעות קשב וריכוז.
יעל מנהלת באנושיות ומסירות אין קץ.
מנהיגה ויזמית המובילה את הצוות החינוכי ואת קהילת ביה"ס כולה, תלמידים והוריהם, לעשייה חינוכית פדגוגית חדשנית במקצועיות, בנחישות וברגישות, אל מול המורכבות והשונות של הקהילה.

מורה מצטיינת: רולא עסלי

רולא עסלי, מחנכת כיתה י' ומרה לשפה וספרות ערבית
מבית הספר מקיף טומשין- ערערה בנגב.

המלצות

כניסה למערכת