מסגרת חינוך תלת - שנתי

מרכזי חינוך טכנולוגי

מח"ט טומשין אל נג'אח באקה

מיקום: באקה אל-גרביה
סוג חינוך: מח״ט
טלפון: 08-3740034
מייל:  

מידע נוסף צמצום תצוגה

מח"ט טומשין ג'סר אזרקא

מיקום: ג'סר א-זרקא ת.ד. 2225
סוג חינוך: מח״ט. 
טלפון:04-9125490
מייל:jeser@tomashin.co.il

התיכון הטכנולוגי בג׳סר מאמין בראש ובראשונה קודם כל ביכולות התלמידים והמסוגלות שלהם להגיע להישגים הן מבחינה לימודית והן מבחינה חברתית.

בית הספר נוקט מזה שנים בשיטות הוראה חדשניות, כאשר העיקר שבהן הוא שיטת הפדגוגיה הטיפולית אשר שמה דגש רב על  הפן הרגשי והחברתי של כל תלמיד ותלמידה, יחד עם החשיבות של הישגים והצלחה. היא מעניקה משקל רב לכל תלמיד כעולם בפני עצמו ומניעה אותו להאמין בעצמו וביכולת שלו להצליח ולעבור מכשולים, ובסופו של דבר לגרום לו להבין  שהוא  אדם בפני עצמו, בעל חשיבות. כך התלמידים משנים את התפיסה האישית שלהם כלפי עצמם, כלפי יכולותיהם, ותפיסתם כלפי החברה וכלפי האחר. 

בשנה האחרונה, הוכנסו לבית הספר תכנית שונות כגון רכיבה על אופניים בשטח, אילוף כלבים, מוסיקה ועוד סדנאות להעצמה רגשית וחברתית לתלמידים לפיתוח התלמידים מבחינה חברתית, רגשית והעצמה.

כל אלה מביאים, בסופו של דבר  לשינוי גדול במוטיבציה של כל תלמיד להצליח ולהיות אדם משפיע בחברה. 

בית הספר חרט על דגלו את עיקרון המעורבות החברתית והאישית. הוא  מקיים כמעט בכל שבוע פעילות חברתית בלתי פורמלית בתוך בית הספר ומחוצה לו. פועלת בו  מועצת תלמידים פעילה מאד, שעות התנדבות מחוץ לשערי בית הספר וקשרים יציבים ועקביים עם אגפים ומוסדות בתוך היישוב, כמו רווחה, מוסדות גריאטריים, מסגדים, בתי ספר יסודי וחטיבות ביניים, ובתי ספר חינוך מיוחד ומתנ"סים  

 בשנים האחרונות, קיבל בית הספר  תעודות והערכה מצד משרד החינוך, אגף א׳ לילדים ונוער בסיכון, האגף הטכנולוגי של משרד החינוך, מחלקת החינוך במועצת ג׳סר וכמובן קיבל הרבה תמיכה וליווי מקצועי פדגוגי ורגשי מצד רשת טומשין אשר מעניקה לבית הספר את כל המשאבים למען הצלחתו. 

מידע נוסף צמצום תצוגה

מח"ט טומשין מעלה רמות

מיקום: רמות
סוג חינוך: מח״ט. 
טלפון: 04-6763501
מייל:ramot@tomashin.co.il

בית החינוך טומשין מעלה רמות הממוקם בסמוך למושב רמות בגולן הוא תיכון חינוך טכנולוגי  המונה כ 120 תלמידים בארבע שכבות (ט'-יב').
עיקר עבודתנו מופנית לקבלת והעצמת של נוער שיצא ממערכות החינוך במועצות גולן וקצרין ובמספר מועצות סמוכות.
צוות ההוראה הוותיק משתמש בניסיון הרב שצבר לעבודה אישית דיפרנציאלית המכילה ועוטפת את התלמידים בכל תחומי החינוך. ניתן דגש על שילוש התלמידים ביותר מקבוצת שייכות אחת על מנת לקדם הצלחות בתחומים שאינם פדגוגיים במקביל ללמידה הבסיסית. כחלק מהחליפה השלמה הנתפרת לכל תלמיד ניתן דגש גם על ליווי רגשי תומך ועל מעורבות חברתית מעצימה, כשבבסיס הגישה מביא הצוות את ההכרה בגיוון, בשונות ובייחודיות שיש לכל אחד מתלמידנו

מידע נוסף צמצום תצוגה

מח"ט טומשין אלסייד

מיקום:  אלסייד
סוג חינוך: מח"ט
טלפון: 08-6744235
מייל:ALSAYED@TOMASHIN.CO.IL  

מידע נוסף צמצום תצוגה

תיכון טומשין ראשון לציון

מיקום: יגאל אלון 28, ראשון לציון
סוג חינוך: תיכון תלת שנתי
טלפון: 03-95609069
מייל: rishon@tomashin.co.il

תיכון טומשין ראשל"צ שם לעצמו כמטרה ליצור משמעות אישית מותאמת אצל כל תלמיד ותלמידה בביה"ס, ולחבר את התלמידים מחדש ללמידה על ידי מערכת שונה באקלים חינוכי מיטבי של בית חם לתלמידים, אוירה משפחתית ויצירת הצלחות.

אנחנו מאמינים באמת בכל תלמיד ותלמידה המגיעים אלינו, ומוכוונים להראות להם שהכל אפשרי .

  • הלימודים מתקיימים 5 ימים בשבוע משעה 9:00 עד 15:00 בהתאם למערכת התלמיד.
  • כיתות קטנות בנות 15-25 תלמידים.
  • יחס אישי ולימודי –  תוכנית לימודים אישית המותאמת לכל תלמיד המקדמת אותו לתעודה המיטבית עברו תוך הקניית הרגלי למידה נכונים ושימוש באסטרטגיות למידה. 
  • קורסי השלמה למקצועות בגרות - מתן קורסי השלמה בשעות הלימודים במקצועות  החסרים לתלמידים לצורך השלמת  זכאות לתעודת בגרות . 
  • מיקוד הלמידה במקצועות המיועדים לבגרות באותה השנה - לימוד קורסים קצרים עד לבגרות במועד הקרוב ומתן מספר מועדי הגשה לבגרות לצורך הגדלת הסיכויים להצלחה בבגרות. 
  • תכנית ליווי אישית וחברתית עשירה ומגוונת - המותאמת לתכניות הליבה ורפורמת משרד החינוך בדגש על בניית הביטחון העצמי והמסוגלות של התלמיד . אנחנו מאמינים באמת בכל תלמיד ותלמידה , המגיעים אלינו מכוונים להראות להם שהכל אפשרי .

בביה"ס שתי מגמות אותן לומדים ברמה של 5 יח"ל ניהול עסקי וגיאוגרפיה.

מידע נוסף צמצום תצוגה

תיכון טומשין חולון

מיקום:  קדושי קהיר 14, חולון
סוג חינוך: תיכון תלת שנתי 
טלפון: 03-5012527
מייל:holon@tomashin.co.il

תיכון טומשין חולון שם לעצמו כחזון את היותנו בית ספר המאפשר ומעודד את בוגריו לבחור את דרכם, ממקום של אמונה עצמית ויצירת תחושת מסוגלות, בשאיפה להיות מבוגרים משמעותיים בחברה בה הם חיים תוך קבלת השונה והכלתו.

אני יודעים לתת לכל תלמיד/ה את הפתרונות המיטביים איתו/ה, ו"לתפור" להם חליפה אישית התואמת ליכולותיהם ורצונותיהם, בדרך לבגרות מלאה/חלקית ו/או 12 שנות לימוד.

בבית הספר פועלת מגמת מנהל וכלכלה ברמה של 5 יחידות בגרות ואנגלית עד רמה של 5 יחידות בגרות.

יחד עם זאת בית הספר שם דגש על הפן החברתי רגשי, ומפעיל בתוך בית ספר קבוצות נערים ונערות יחד עם אנשי מקצוע בתחומים שונים. בנוסף, משתף פעולה עם אוכלוסיות שונות בשכונה (כמו מועדון פנסיונרים ותלמידים עם צרכים מיוחדים)

  • לימודים במשך 5 ימים בשבוע בשעות 9:00-12:00
  • כיתות של עד 24 תלמידים
  • יחס אישי לכל אחת ואחד ויכולת לצמצם פערים
  • מיקוד במקצועות בהם ניגשים לבגרות בלבד.

מידע נוסף צמצום תצוגה
כניסה למערכת